KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12178135
nr 1217 8135
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad SS 1929, Galopptävlingar, 30x60 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:54:40
700 kr